Stage digitale contentcreatie bij deBuren

Datum 24 september 2024

Vind jij het wel een uitdaging om kwalitatieve én aantrekkelijke digitale content te maken over maatschappelijke thema's die het publieke debat beheersen of over literair talent dat nieuw werk de wereld instuurt? Dan is een stage bij deBuren misschien iets voor jou.

Bij het communicatieteam van deBuren zoeken we iemand die digitaal een verhaal kan vertellen. Afhankelijk van jouw talenten kan dat gaan om een longread op de website, posts voor social media, een eigen onderzoeksopdracht, enz. Het is de bedoeling dat je een project van het idee tot de uitwerking zelf in handen neemt.

Wij hebben alles in huis om op een creatieve manier bezig te zijn met cultuur, kennis te maken met interessante sprekers en makers in het culturele veld, je realisaties te delen via onze communicatiekanalen en je een fijne werkplek te bezorgen. Bovendien organiseren we op 7, 8 en 9 november het We zullen doorgaan-festival, de case bij uitstek om in te duiken.

Om een waardevolle leerervaring te garanderen, verkiezen we stages van minimum 20 dagen (uitzonderingen zijn bespreekbaar). Stagiair zijn bij deBuren betekent meedraaien in de dagelijkse werking met een volwaardig 'deBuren-takenpakket', daarom aanvaarden we geen observatiestages of pure onderzoeksstages (max. 50%).

Een stage bij communicatie?

Mail communicatie@deburen.eu